Union County Public Schools Honor Roll

Apr. 02, 2013 @ 10:30 AM

Sardis Elementary

Third Six Weeks

A Honor Roll

Grade 3: Ryan Battaglia, Julia De Souza, Charlize Gonzalez, Gabriel Hepka, Imani Holland, David Oden

Grade 4: Yasmine Bailey, Jacob Bowman, Blake Efird, Lily Elder, Sam Geisinger, Dustin Hancock, Erica Hernandez, Lily Jones, Ivan Korolev, Mya Manivanh, Jasilyn Mercado, Colby Neal, Jordan Register, Winter Rivera, Emma Stone, Shawn Woods, Lizbeth Valle Rangel

Grade 5: Jacob Hilkert, Victoria Riabtseva, Tristan Sliney

A/B Honor Roll

Grade 3: Adam Dannun, Trey Farley, Jastin Farmer, Conner Heinzman, Avery Hileman, Grace Krenz, Isac Langlois, Itzel Medina Barboza, Jorge Medina, Tanner Montgomery, Sarah Myers, Alexa Parades, Jakob Reagan, Karla Rosas-Hernandez, Adrianna Santos-Rubio, Brooklyn Steed, Kyle Sutton, Nina Trofimov, Fabian Walker, Ethan Watts

Grade 4: AJ Albrecht, Jordan Brigman, Carlos Calderon, Joseph Dannun, Alissa Duppstadt, Stone Emory, Reilly Ferguson, Eduardo Gallardo, Tori Griffin, Nicholas Hatley, Ethan Hillebrand, Olivia Holder, Rodney Jackson, Darian Johnson, Lauren Kitz, Melina Leadenham, Josh McLemore, Megan Mossembekker, Ryan Murphy, Brooke Newsome, Brenden Outlaw, Hannah Pierce, Ari Rubin, Mya Scruse, Marty Shirey, Tyler Smith, Trey Watts, Austin Weinick, Kayla Whitley, Francesca Wild

 Grade 5: Keven Avila, Nicholas Bardsley, Karly Bennett, Aryana Cajas, Alexis Caldwell, Sydney Carpenter, Jordan DeFlippio, Anna Dragunov, Cameron Gaskill, Brooke Geiger, Layla Gianelli, Christopher Gruener, Cameron Haywood, Kyle Hillebrand, Peyton Hoover, Giovanna Juarez, Veronika Kalyuzhna, Lauren Kramer, Jacob Kreppeneck, Makenna Melchor, DeAngelo McMurtry, Alexis Monro, Amber Mossembekker, Kayla Myers, Doan Pham, Camille Sadler, Hailey Seymour, Emily Sharpe, Valeria Sierra-Rey, Savannah Sineath, McKenzye Smalls, Will Snuggs, Brianna Steed, Abigail Tadeo, Sam Verrastro, Noah Walania, Kenlynn Walker, Katie Wessman, Trent White, Alyse Whitecar.

 

Cuthbertson Middle School

A Honor Roll

Third Six Weeks

Grade 6: Abrunza Willow, Alcorn Michael,  Attieh Ellie, Austen Brooke, Austin Lily, Barone Skylar, Bell Destiny, Bennett Kathryn, Bost Cam’ryn, Burnett Jacquelyn, Cachine Alexander,  Carrazzone Colleen, Champion Brianna, Chiarenzelli  Bradley, Chiarenzelli  Nicholas,  Chu Olivia, Clark Cameron,  Craig Janelle, Creswell Deanna,  D”Allaird Matthew,  Dabnis Daniel, DeRonne Elizabeth,  Doran Troy,  Draper Kyle, Edmonds Shaina, Fanning Kellie, Fiallo Katherine,  Focht Katrina, Galbraith Adam, Geist Caitlin, Gray Keely, Green Catherine,  Gwydir  Hannah,  Haggarty Michaela, Hardway Spencer, Hayes Emma, Hayes Kailyn, Hearn Kyle, Hearne Dakota, Hoang Jennifer, Hoechster  Jacob, Holzman Jeffrey,  Huthert Cameron, Jarvis Spencer, Jizi Bliss, Johnson Bailey, Joyner Grace,  Kostecki Sean, Kovacs Conner, Lang Haley, Lewis Kayla, Maldonado Christopher, Mallozzi Isabella, Margulies Vincent, Matthews Hannah, May Katherine, McPherson William,  Mohl Addison,  Parrish Tucker, Patterson Sarah, Payne Sierra,  Recher William, Reynolds Benjamin,  Royse Ryan , Ruebusch Molly, Sedotto Jessica,  Sepe Joshua, Smith Lauren, Smith Rebecca,  Smith Ryan, Snyder Ryan,  Sroczynski Brendan, Stamper Kyle,  Thigpen Yasmine, Turi Logan, Urquhart Chad,  Walker Davis, Wild Jack, Williams Camryn, Wu Alice, Young Kayla, Zimmerman Aaron

Grade 7: Austin Mikaela, Bound Mccayne, Damiano Dina, Ding Cathy, Gladden Isabella, Gundlach Karl, Hobbs Natalie, Murray Paige, Nash Lauryn, Nash Mariel, Patel Nicholas, Patrick Ashley, Roach Ryan,Robinson Arianna, Tiseo Nicole

Grade 8: Blewett Gianna, Butler Madison, Cotton Cody, DellaCroce Thomas, Green Mary, Happel Justine, Holzman Rachael, Jordan Sydney, Levan Zachary, Longhi Daniella,  Lunski Kara, Malloy Logan, Manalis Nicole,McGregor Kelly, Moore Joshua, Moy Ethan, Mulready Joshua, Muttillo John, Pascale Brooke, Roth Emily,  Schmidhausler Ainsley,  Seaman Mikayla, Sohn Brandon, Suchonic Emily, Surro Georgia, Trentham Emily, Wiggs Kathryn, Zimmerman Jared

A/B HONOR ROLL

Grade 6: Abraham Risti, Adams Cora, Albert Magdalina, Allison Morgan, Alvin Emily, Anderson Jonathan, Austen Brooke, Austin Sarah, Baden Hunter, Bair Emma, Banker Madelyn, Banks Nathan, Bartgis Andrew, Black Sara-Ashlyn, Blewett Jay, Boakye Joshua, Bockenstedt Olivia, Bonner Kayleigh,  Boskovich Jessica, Brennan Skyler, Buchanon Cole, Campbell-Levy Jaylin,  Cashman Michael, Chard Megan, Check Matthew, Cheney Savannah, Como Kimberly, Connell Dawson, Cook Miranda, Cowden Adam, Dawood Aly, Dickerson Ansley, Dolce Sara, Donaldson Justin, Durham Ryleigh, Ellis Karl, Ereifej Thomas, Fink Logan, Fisher Sarah, Fitzsimmons Riley, Frank Jason, Gallegos Maria, Galuppo Olivia, Gamache Regan, Gates Mitchell, Gibbs Alana, Ginn Tyler, Gionis Eleni,  Githmark William, Godby William, Gomez Brandon, Gommo Cole, Gottlieb Nikki, Graffeo, Alex, Grant Trevor, Green Megan, Greene Maiah, Greene Shamar, Grubich Sarah, Haislip Ethan, Hall Meaghan, Hames Eloise, Harmon Abby, Hilligoss Spencer,  Holz Reed, Honeycutt Preston, Houston Shondrea, Hubatka Riley, Hubbard Christopher, Hutchison Andrew,  Jordan Cameron, Kalczuk Tyler, Karpinski Courtney, Kaskon Amanda, Kearney Donovan, Kirk John,  LaPenna Julia, Losier Laurenne, Maher Erin, Mancco Yaed, Martin Tyler, McGillivary Owen, McKinney Kaylin, Mckendrick Ian, Melton Brett, Mull Ashlyn, Murray Jaden, Newcombe Patrick, Newlin Nicholas, Northup Logan, Nottingham Drew, Oberer Brendan, Olson Tristan, Orkeh Esseoghene,  Oswald Madison, Osygus Kathryn,  Panko Christopher, Parker Mylan, Paulson Tanner, Perna Troy, Plack Aislinn,  Poole Christopher, Raath Sophia, Reynolds Sarah, Richards Devin, Rodriguez Joaquin, Roley Jason, Ross Hunter, Schaefer Jaxon, Seering Haley, Sengbusch Brynne,  Sewanyana Stephanie, Shanahan Liam, Sharpe, Brianna, Shomette William,  Sinclair Sydney,  Smith Andre, Smith Stefon, Soler Alexander, Sparkman Taryn, St. Hilaire Aiden,  Starnes Matthew, Strack Sarah, Taylor Jessica, Thompson Hunter, Thornton Peter, Tierney Dylan,  Turner Carson, Upchurch Gavin, Urquhart Avery, Varghese Gina, Veerman Ryan, Viar Kaitlyn, Walker Kathryn, Walker Kerian, Walker Max,  Wall Collin, Wallace Patrick,  Wellman Jasmine, White Ian,  Wilson Cameron,  Wilton Jack, Young Kayla, Zabrecky Connor, Zenoski Emily, Zidanic Eric

Grade 7: Abuaita Hannah, Adamczak Claire, Andrus Reagan, Aquilone Hailey, Aufderheide Nate, Baker Reiley, Balaniz Nole, Barbera Samuel, Barnes Mary, Bates Heather, Bennett Caroline, Betkowski Anna, Bianco Ryan, Bijou Amya, Blocker Joshua, Boakye Mona, Boudreau Troy,  Bready James, Bristle Anna, Brockman Charlea, Bryan Christina, Bryant Benjamin, Buckingham Kortney, Busby Zackery, Cohen Ayden, Cole Sophia, Cook Riley, Couzzi Shelby, Curtis Riley, Daniel Rylie, Davis Jack, Day Davis, Delp Rebecca, Diaz Margarita, Dickinson Kinsey, Dietzman Andrew, Dingee Lauren, Dixon Ameila,  Dortilus Allison, Driggers Taylor, Eyerly Ellie, Farwell Aubrie, Feeley Payton, Fellmeth Rylee, Floyd Haley, Flynn Trae, Foray Nicholas, Frost Kaitlyn, Fussy Adam, Gage Alyssa, Garshnick Abigail, Gerst Kaitlin,  Gibson Nicole,  Glas Sarah, Glover Mckenzie, Goehring Lianna, Gordon David, Graffeo Ryan, Gulotta Reagan, Hazlett, Anna, Hedrick Aubrey,  Helfrich Alexis, Hicks Deanna, Hrenyo Makayla, Jarical Nicole, Jones Clark, Karas Stephen, Kleinfelder Jessica, Kostak Alana, Latour Jillian, Lemke Allison, Lepke Adam, Levister Alexis, Lyon William, Maas Jack, Mahoney Madelyn, Mancato Jessica, Mangeney  Jake, Maniscalco Joseph, Martin Olivia, Mays Carolyn, Mazzola Jared, McNally Liam, McNulty Brian, Meggett Martin, Milford Joshua, Moderow Ryan, Monsteclaros Uri, Moore Jacob, Morgan Avery, Mulready Isabelle, Nguyen Kathy, Nicholas Theresa, Owings Katherine, Owsley Jacob, Pardee Catherine, Parrella Kathryn,  Paulson, Grace,  Peppler Kinsey, Philipovich Nathan, Pirozzi Sarah, Privette Jaedah, Rikard Christopher, Ringelberg Allison, Robins Skylar, Rodriguez  Anaury, Rosen Payden, Ryan Connor, Sedotto Gianna, Simms Austin, Sloan Jack, Smith Joshua, Sorensen Christopher, Sowers Maia, Sperry Charlotte, Staples Julia, Stashchak Anzhela, Stone Ciara, Sturdivant Kayla, Surro Cameron,  Thompson Amber, Tinch Adam, Tisdell Margaret,  Tsintzos Noelle,  Vaccaro Meghan, Valentine Amanda, Vela Cade, Vilchez Ylde,  Wagenmaker Evan, Walsh Holly, Wandzilak Drew, Weber Kristopher, Weller Madison, Wheeler Jacob, Whelan Kyle, Whitecar George, Wiley Skyler, Wilson Ryan, Wood Hannah, Wortham Ashley, Wright Kaleigh, Yao Assena, Zickerman Annika

Grade 8: Abbaticchio Nicholas, Acker Danielle, Adam Brandon, Anderson Isabel, Barahona Jose,  Bell Kyra, Benitez Lesile, Bernard Zane, Brock Emma, Brockman Quinlan, Brown Frances, Burroughs Kylie, Carroll Nicole, Chatelain Emily, Chatelain Matthew, Cho Esther, Clark Madison, Clark Meagan, Clevenger Madison,  Coomber Danielle, Croland Victoria, Culp Gregory, Cummingham Brooke, Cunningham Heather, Curry Sarah, DeDora Jamie, Detig Cameron,   DiCarlo Miller, Diaz Adriana, Doe Selasi, Donovan Brandon, Eanes Zachary, Everhart Sarah, Famolari Kayla, Garagusi Isabella, Garity Madison,Geiger Joshua, Goebel Brianne, Graham Keegan,  Guzman Natalie, Haislip Skylar, Hanson Justice, Harmon Chase, Haslam Samantha, Hazlett Caroline, Hendel Alexander, Hintze, Zachary, Hobensack, Ashley,  Hoffman Claire, Houston Zachary, Hurlbut Andrew, Hutchison Julia, Johnson Abigail, Johnson Ryan, Kennedy Ian, Kwiatkowski Anna, LaFrance Anya, LaMountain Jacob, LaRossa Samantha,  Lucas Marley,  Margies Haley, Mays Morgan, McClellan Kameron, McCloskey Amanda, McKnight Samaria,  McNeil Doris,  Mennitt Samuel,  Molinelli Ciarra, Moll Sarah, Mullan Brianne,  Mullan Morgan,  Mullarkey Kayla, Nguyen Minh Thi, Norris Matthew, Nottingham Emily, Ohs Macklin, Olson Brittany, Organ Hannah, Osterberg Andrew, Osterberg Eric, Owsley Katelyn, Payne Gavin, Pierce Savannah, Pounds Jessica, Raimondo Leah, Reimer Grayson, Reynolds Alexander, Rhinehart Jacob, Richards Deanna, Ries Madison, Ritter Analise, Rivers Lauryn, Roberts Kaitlyn, Roley Isabel, Rondeau Emma,  Ruggiero Ashley, Salicco Joseph, Schepel Austin, Schepel Brenton, Schwendig Christina,  Sedotto Nicholas, Selph Christopher, Shields Ryan, Smith Benjamin, Solares Yasmin,  Stamper Casey, Stark Brian,  Strader Reilly, Swanzy Keaton, Szczepkowski James,  Thompson Josie, Thoms Kaitlyn, Turner Theodore, Turpin John, VanAsselt Samantha, Vo Anna,  Walker Courtney,  Wilhelm Jonathan, Willemin Courtney, Wilson Alexis, Worth Brenna, Wortham Athena