Union County Public Schools Honor Rolls Dec. 28

Dec. 27, 2012 @ 05:05 PM

Weddington High
Second Six Weeks
A Honor Roll
 
Grade 9: Faisal E Abuwar, Jenna N Asarese, Benton M Bailey, Taylor C Baird, Luke A Baker, Amanda J Barbour, John T Brocklebank, Matthew J Bromfield, Evan J Burke, Joseph C Butcher, Sydney S Dougan, Macie E Estes, Dillon J Gasparek, Francis R Grippo, Alexander R Guckenberger, Alexander C Hazan, Caleb S Hickerson, Ashley R Hinson, Andrew D Horne, Maci J Horner, Lindsay M Jenkins, Gabriella A Johnson, Alexander J Kilinski, Alexander E Kroll, Kelsie E Lamb, Collin M Love, Rachel L Lowery, Molly E Mann, Laurel B McCarthy, Macie A McDonald, Ramsey Z Mona, Robert R Moore, Erin N O’Brien, Lara E O’Brien, Mackenzie J O’Hara, Mahima D Pandoria, Akshay A Patel, Kishan V Patel, Raymond M Phifer, Ashley L Pike, Sanam A Pillai, Alissa M Powers, Katelyn L Prakash, Virginia M Ridley, Emily M Robinson, Gabriel A Ruelas, Matthew T Schmitt, Eric H Schwieger, Tiffany D Shreves, Rachel J Smith, Thomas T Snyder, Brielle M Soo, Margaret Staude, Katherine H Steele, Sarah Trinkle, Niklas A Tucker, Joshua A Turowski, Chloe Twomey, Jacob S Van Dyne, Maggie E Wadsworth, Reagan K Walters, Parker J Walton, Myah B Ward, Samantha M Wierzbicki
Grade 10: Seth R Adams, Haley B Beck, Dominique L Bellardini, Aileen C Benedict, James N Brewster, Connor D Brown, David M Burns, Stephanie T Camhi, Ryan T Clinton, Brandon K DallaRosa, Om V Dave, Rebecca L Davidson, Arianna M Dendrolivanos, Katherine E Dickson, Michael E Drewery, Alexa R Fallon, Sabrina M Frenette, Emma P Gallagher, Ashley R Gaylord, Tyler J Giacalone, Matthew Z Goins, Colin G Gorham, Kristen E Gray, Joel P Green, Tyler L Gwinn, Nina C Halas, Lucy E Hansen, Taylor A Hazan, Cameron J Hetzler, Madison L Hinson, Ryan T Hobbs, Clarissa M Holley, Sydney R Howie, Matthew R Hrycyna, Jan Ising, Victoria L Islam, Cameron J Kapheim, Caroline M Kerfonta, Connor S King, Ryan Z Kinney, Erin H Lathrope, Allison M Lausch, Karin Li, Elizabeth K Lowder, Carrigen R Manns, Sarah E McCulla, Alec R McKinley, Nicholas P McLeod, Timothy C Meade, Carena J Meadows, Jennifer V Nguyen, Lee-Ann M Nguyen, Cassidy A Onley, Caitlin D Palmer, Alyssa D Piciucco, Lydia N Reader, Maxwell C Robbins, Emily K Schill, Olivia C Seybold, Jessica A Sommers, Hannah L Stokes, Lewis M Stones, Samuel E Tracy, Cameron A Turner, Morgan B Vaca, Sahil P Vasa, Zachary R Wallace, Noelle M Warner, Brianna M Weitz, Rachel L Wells, Raeleigh E Wetherbee, Melanie A Wierzbicki, Southard D Williamson, Ryan J Willis
Grade 11: Alexandra J Allison, Katerina E Biancardi, Jamie B Burger, Daniel A Calabretta, Margaret L Carpenter, Emily W Engle, Anna Gatignol, Derek A Herbst, Alyssa L Hollifield, Krista D Jasso, Edward W Kalaf, Mary M Kerfonta, Nicholas J Klosek, Samuel J Ko, Sheridan H Littleton, Megan K Lowther, Christopher N Macera, Katlyn U Montoya, Bradley V Nguyen, Mason P Osepchuk, Sarah C Saunders, Andrew K Schuster, Joshua L Smith, Elizabeth C Spence, Mary A Staude, Charles A Thornton, Kelly D Wilson
Grade 12: Caroline N Bailey, Victoria R Belcher, Mikayla M Bellardini, Nicolas A Brandt, Megan N Brown, Laura N Carpenter, Chaney N Dedmon, Evan W Demopoulos, Terence J Dunster, Callie L Efird, Nicole C Gaylord, Tanner M Glackin, Kiera M Grace, Christopher M Griggs, Alexander M Hartsell, Ricky P Ho, Molly E Johnson, Anna E L’Hommedieu, Megan E Miles, Douglas A Moore, Evangeline K Nelson, Savannah R Owens, Alexander S Plevka, Kevin C Reid, Hunter K Roark, Katrina J Robertson, Kelly A Samuelson, Michael T Schmitt, David A Seybold, Alice L Song, Madison S Stark, Kaitlin M Stewart, Paige E Thompson, Reagan E Walters, Stephen M Wierzbicki, Evan K Willis
A/B Honor Roll
Grade 9: Alexandra Adams, Matthew Allison, Jessica M Appleton, Jeremy J Baslious, Elizabeth B Batianis, Allison R Belcher, Joseph S Bensch, Abigail M Biehl, Elizabeth A Birmingham, Mason W Bland, Alec J Boulware, Jardyn A Brown, Natalie M Bryce, Anna V Burnette, Jennifer L Carmichael, Walker E Cherry, Hannah A Clayton, Emily L Clinton, Mackenzie L Clouse, Samuel M Cohen, William M Conner, Andrew Cormier, Maria C Correa, Chase C Costain, Jada M Craig, Sara Ann J Cramer, Moriah A Croffut, Dayna J Decesare, Noel M Dellinger, Tovah B Dembe, Alexandra J Dolschenko, Alexander F Dosch, Dillon R Dunn, Ella S Ferguson, Jordan L Garrick, Alexander J Gibbons, Emily R Goldstein, Keely R Greene, Rex L Greer, Paige F Guba, Jackson M Hardy, Evelyn K Hargett, Bryson G Hash, Carter L Hash, Garrison C Hash, Alana D Haynes, Jackson Higgins, Emily C Hilliard, Olivia S Hodges, Alexander B Hoffman, Joshua T Hollifield, Luis Jauregui, Alexander M Jones, Antonio I Kangaras, Victoria C Kanos, William A Kempf, Joseph A Kerrigan, Lindsey B Kline, Lauren E Label, Taylor R Lacroix, Jacob M Lester, Justin C Long, Garrett W Marlowe, Naomi W Mash, Reese C McGee, Julia Micciantuono, Kylie N Moran, Cassie A Morrison, Jonah M Nelson, Lukas J Newman, Erin A November, Delaney C O’Connell, Samantha M Owens, Corey A Page, Jillian M Paris, Amber B Parker, Amit H Patel, Mason W Peeler, Tyler R Penner, Emily R Peters, Tai L Pham, Kyle J Plante, Alexander C Poulimenos, James M Proctor, Beau J Quick, Jerry M Resor, Reiley A Richardson, Colby R Ridge, Halle A Ritch, Zachary A Roach, Chandler J Roten, Megan L Rubin, Jack Sagraves, Victor C Salanger, Henry F Salvo, Christian J Sanchez, Courtney D Sandbo, Max J Schumacher, Taylor R Schuster, Samantha L Sheaffer, Bethany J Simmons, Lauren N Sims, Morgan S Smith, Patrick C Snyder, Khalil P Springs, Kelsey M Stanton, Zachary A Steele, Benjamin E Stein, Megan M Tabor, Kyle Tackeberry, Christopher A Thiemann, Ethan A Thompson, Matthew J Titherington, Ketika Tyagi, Mark P Tyulyu, Arthur K Valdman, Connor G Van Dyne, Mitchell B Van Dyne, William R VanScoy, Rohan N Vasa, Adam Walsh, Quinn Watt-Riback, Samuel A Weisberg, Andrew T Wilson, Kobe D Wilson, Ryan E Wolverton, Joel Woodard, Dylan T Woodworth, Liem Y
Grade 10: Brianna S Abelli, Arik P Adams, Kyril A Adams, Carol L Alcantar, Taylor D Alexander, Emma R Anderson, David L Ballard, Parker R Ballner, Jordan C Barber, Nigel L Barber, Robert C Batchelor, Jacqueline R Berry, Olivia N Bostic, Lindsey C Bowers, Matthew A Bowman, Ragan A Broome, Cheyenne J Brown, Heather A Butler, Adam A Buttrey, Emily R Cancian, Patrick A Carney, Mitchel A Carson, Zachary B Carver, Richard A Castillo, Jonathan L Christian, Jennifer N Ciesielski, Charles D Clancy, Graeson L Clark, Cameron D Cogdell, Krista M Collins, John P Conte, Reid R Cooper, Richard C Croffut, Jacob A Custance, Wyatt J Davis, Rachel E Dedmon, Josephine E Dicenzo, Kennedy M Dodds, Nathaniel R Dracon, Clayton J Dugo, McKay J Dula, Brianna M Dunn, Julian W Efird, Morgan A Ennis, Madison A Farfour, Philip C Fincher, Dominique J Flowers, Austin J Fulp, Aris N Fulton, Cassidee J Fultz, Dale L Funderburk, Morgan L Garrett, Sarah C Gerhardt, Rachel M Gertzman, Kathleen M Good, Kelly M Granger, Danielle E Grexa, Morgan E Grieco, Dorothy E Gutt, Olivia B Hadley, Collin G Hague, Charles R Hammond, Colton D Harrell, Charlotte A Harris, Mary A Harris, Austin J Hartman, Jacob D Hazan, Maggie M Helms, Ashley M Hennings, Brenda M Hernandez, Sarah M Hernandez, Phillip D Hetzler, Carlee R Hickman, Hayley M Hinson, Mckenzie B Hird, Morgan L Holder, Taylor N Huffman, Keagan T Jackson, Jack E Jenkins, Hayleigh E Johnson, Mallorie K Joseph, Gabrielle R Jugenheimer, Alexandra N Karhnak, Samuel G Kaufman, Alexis M Keating, Claire M Kern, Chiara C King, Brooke M Kingsland, Derek S Klingerman, Samantha J Kuhn, Aashna Kumar, Nathan L Laughlin, Elijah A Lowder, Julia A Lubinecky, Cooper J Luce, Paige M Luther, Armani B Martin, Brooks R McCament, Ethan D McClain, Matthew J McCulla, Adrianna M McKeown, Talica I Medley, Lauren N Micklow, Ariana V Miesse, Amari A Mitchell, Hannah C Moore, Alexis M Moses, Lauren R Mowers, Marshall Mulzoff, Jerin T Napier, Jackson S Nee, Kylee M Nelson, Samantha S Newsome, Kyle B Nix, Ciara A Nugent, Christopher R O’Grady, Ryan D O’Hare, Alyssa M Ohmstede, Kevin E Ovendorf, Dhruvi Y Patel, Logan J Pautz, Madeline E Pizii, Roger W Plyler, Holly L Quillin, Leah M Rallis, Jordan N Reilly, Margaret R Reinecke, Jerry N Resor, Garrett S Rhyne, Sarah L Rhyne, Cassidy L Rich, Ashley Rodriguez, Maria G Sanchez, Jocelynn N Santos, Emily A Satterlee, Brieana M Saur, Jordan O Sharpe, Christina B Sibley, Madison H Simpson, Sabrina N Smith, Adam J Sommers, Heidi R Swope, Kasey R Tackel, Sarah A Taylor, Grayson H Thomas, Kevin M Thompson, Christopher V Trevisan, Margaret S Truslow, Bailey T Turner, Sophie O VanDyne, Sharat C Vyas, David M Waddell, Stephanie C Watts, Zackary B Watts, Lis Y, Carson R Zaharis, Savannah J Zook
Grade 11: Gracen R Adams, Evan R Altizer, Chandler A Arrowood, Connor S Baird, William A Barrineau, Jessica L Baucom, Grace A Bilbao, Ryan A Black, Jackson H Bland, Sara M Blowers, Anna R Borrelli, Alexandra M Bostick, Nicholas L Boyce, Caitlin M Brizell, Paul W Brocklebank, Amanda J Brook, Shane M Brown, Victoria A Buwick, Sara C Cantrell, Maliek A Caple, Rebecca A Caputo, Colton R Carmichael, Justin W Carson, Bailee M Carter, Justin K Cassell, Kevin J Centrella, Evan M Chronis, Jason D Cobb, Sean D Collins, Melissa N Costa, Emily R Couvillon, Joshua R Culbertson, Aaron T Czupryna, Shawn N Dashty, Makenzie L Davidson, Lindsey A Davis, Hannah L Dearstyne, Anano Dekanoidze, Danielle J DeLuca, Rachael A Dolschenko, Clay T Edwards, Daniel C Falacara, Marco M Fanous, Emily N Ferro, Jacob S Ferry, Hannah E Fore, Jasmine V Gabriel, Lauren A Garvey, Brian T Gaye, Grant S Gordon, Mckenna S Gorham, Marcquis D Graham, Joseph F Granger, Alexanndra J Guba, Madeline I Hancock, Anastasia P Hargett, Nicholas G Hartsell, Haley N Hawkins, William G Helms, Taylor P Hickerson, Walker E Higgins, Austin M Hinson, Alexus P Hipler, Ilana D Hirschmann, Alexandra G Holland, Lacey E Hunter, Raechel L Ingledue, Malorie R Jahn, William C Jarvie, Javier Jauregui, Allison E Jeffords, Bryanna A Jeffreys, Carly J Jensen, Allison M Jones, James W Kalaf, Brendon S Klinedinst, Lindsay E Label, Jordan N Leonard, Riley E Litton, Frances M Livingston, Evan S Lloyd, Allison T Long, Olivia A Lowery, Steven J Luisa, Vincent M Lyons, John D Malatras, Austin T Malik, Julia L Mann, Jordan M Mayfield, Margaret T McCarthy, Ciera L McCosh, Sarah E McKain, Zachary M McLaughlin, Jack M Morgan, Rebecca R Morgan, Jonathan J Morreale, Kayla M Morris, Stephen S Morrison, Hayley B Murray, Connor T Noonan, Dillon C Norman, Jazzmine D Oates, Christopher A O’Brien, Christian J Pileggi, Nicole A Pulcini, Devyn K Quick, Monica L Qureshi, Christina B Reale, Kaylin I Reyes, Juan A Rodriguez, Kelli N Rowland, Savannah K Ruff, Robert A Sanchez, Emilie M Schaphorst, Gabrielle N Schmall, Abigail G Schrader, Steven L Sessoms, Elijah G Setzer, Benjamin P Sewell, Lindsay M Sharpe, Kylie A Sheaffer, Chase M Shippy, Hannah S Simpson, Rachel L Snider, Jessica L Snyder, Benjamin Sobotka, Christopher C Sontay, Daniele Spelta, Connor I Stewart, Michael D Stewart, Anna-Marie Stines, Robert A Stoerzer, Raphael A Suppa, Travis D Tassy, Tanner D Thompson, Wesley B Thompson, Austin J Thornton, Chyna M Tillman, Emma L Tippett, Rachel M Truslow, Craig S Twele, Melissa E Valdman, Ian Q VanderSchel, Marisa T VanHorn, Michael T Walker, Austin W Walters, Kelsey E Warren, Blake J Waud, Jeffrey T Welch, Donald H Williams, Carly M Wlezniak, Jacob H Woodard, Victoria L Woolard
Grade 12: Caleb K Adams, David N Alder, Caseley A Amick, Daniel E Arno, Aidan Y Babich, Olivia L Bailey, Kayla D Barbour, Maxi L Barrios, Sydney L Bloom, Jack T Blowers, Demetrius A Brice, Madison M Brumbaugh, Coleman M Bryant, Matthew C Burns, Aryanne L Burrell, Katelyn M Burrell, Christopher P Butler, Adam B Campbell, Reed P Carroll, Samuel C Champagne, Brian D Collins, Devon C Corrigan, Matthew J Costa, Kelsie D Croal, Hayden J Crooks, Wesley J Croskrey, Makaela G Davidson, Kyle J Deacon, Madison L Delev, Steven R Denny, Brittany M Fairchild, Samantha D Farquhar, Karli E Fowler, Cody G French, Matthew M Fridrich, Jacqueline E Grexa, Julia A Hagarty, George M Halas, Thomas E Haney, Olivia T Haring, Haley E Hartsell, Emily A Harvey, Amanda J Healy, Benny P Ho, Kendyl C Holton, Aaron C Hurwitz, Joshua M Islam, Maria D Jauregui, Olivia K Jenkins, Alexa L Katon, MacGregor S Knight, Lauren A Krewson, Trevor H Lesley, Bethanie P Lewis, Sarah K Lotz, Christopher W Luu, Andrew J Marx, Devin R McAreavy, Kelcey L McClung, Gabrielle S McQueen, Auburn C Mercer, Alexander J Micklow, Allie K Monday, Heath M Moore, Alex M Mull, Caden M Murphy, Jacob R Nelson, Jack C Nicastro, Amber L Nickels, Riley L Niemeyer, Jessica R Ohara, Hallam H Overton, Madison A Owens, Kylene A Pavelich, Jessica L Pennachio, Monica M Pfeifer, Justin P Phifer, Haralambos M Pistiolis, Vickie E Poulimenos, Madison E Pressley, Lauren N Price, Dionysis Protopapadakis, Austin P Ramsey, Anna J Reichenbach, Samantha E Reilly, Bryan P Rishe, Britton K Rogers, Chase M Roten, Victoria J Rupert, Serena A Saxton, Jeremy G Schellhorn, Jonathan D Sewell, Nishad D Shah, Morgan D Somers, Hayden R Stahlman-Dwyer, Bailey A Stallings, James A Tran, Victoria A Trevisan, Danielle C Vayo, Robert G Wadsworth, Simone O Waithe, Luke D Warner, Noah T Wayman, Alexis R Weaver, Christopher K Wheeler, Kienan B Whetstone, Alexander W Wilson, Savannah L Wishart, Abigail R Wurst, Emma E Yates

Antioch Elementary
Second Six Weeks
A Honor Roll
Grade 3: Lachlan Bailey, Alyxandra Beausoleil, Ryan Bernier, Corban Bruce, Calvin Carpenter, Krish Chellani, Gabrielle Citrano, Spencer Dougherty, Nicholas Eagy, Sabrina Fishman, Isabella Fivas, Ava Francischiello, Sofia Gazzola, Katie Griffey, Kelsey Haines, Casey Hitch, Brooke Hofmann, Justin Jenkins, Noelle Kuhn, John Linner, Lindsay Lutes, Chloe Luzarraga, Trace McCament, Carly Montgomery, Lindsay Moulton, Dominick Moye, Andrew Olivo, Ella Papke, Kenneth Pratt, Kayla Radman, Ethan Scharf, Ryan Sedlacek, Elizabeth Shuck, Ashlyn Sullivan, Jacob Taylor, Carleigh Totaro, Johnathan Verbeck, Jesse Vickery, Jake Westall, Riley Williams, Elana Williams, Molly Zazzaro
 
Grade 4: Brianna Abreu, Mattilyn Beck, Myles Carroll, Stephanie Deihl, Vanessa, DeJesus, Peyton Edwards, Cole Fillizola, Joey Fisher, Eva Frost, Noelle, Graybill, Jeremy Lamb, Saif Lateef, Sanya Mann, Macey McDuffie, Logan, McLuskie, Rece Nelson, Kellyn Posey, Matthew Pritchard, Anna Ritter, Lily Runge, Kiera Schneiderman, Alexander Schoel, Zoe Schubert, Evan, Schwartz, Harrison Slaughter, Sierra Spivak, Xander Takada, Aubrey, Wilson, Kylie Yoder
Grade 5: Faith Adams, Justis Berdal, Adrianna Bortny, Kyra, Busch, Danielle Camps, Jordan Carlson, Hudson Carpenter, William Cobb, Lorelei Douds, Joseph Evans, Aiden Glynn, Ethan Harris, Lisa Ince, Logan, Kelly, Samuel Kilinski, Grant Lamb, Ashley Leach, Nicholas Lee, Gretchen Lingo, Emily Lo, Alyson Michael, Payton Moore, Flynn Murphy, Alexandra Odle, Dev Patel, Ruchir Saini, Kelsey Tolchin, Tyler Vaughn, Brianna Villegas, Samuel Westall, Ethan Zulueta
A/B Honor Roll
Grade 3: Nathen Abraham, Amanda Abreu, Emily Adamo, Michael, Aquino, Peter Aquino, Eliza Babb, Joseph Battista, Sabrina Becht, Sky Brown, Jacob Budzik, Britney Cabrera, Alexandra Cellucci, Aaron Childers, Caroline Clark, Peyton Clemmer, Ethan Cobb, Emma Conforti, Peter Cordier, Caroline Curtis, Jacob Czupryna, Bert Davis, Alan Del-Ciampo, Grant Dougan, Kelsie Eagy, Kylie Fitzgerald, Mira Fraij, Kyle Frazier, Emma Garner, Vincent Guido, Jack Higbee, Keenan Hollahan, Lexi Howard, Dane Johnson, Sabrina Keefe, Ariana Kelly, Carter Kjelland, Benjamin Knudson, Hayden Kradelman, Tyler Larson, Michael Laughlin, Maya Liesman, Elijah Long, Liam Luedtke, Adam Mansour, Haden Miller, Jack Milligan, Matthew Moonan, Jaylan Morris, Logan Murphy, Nathaniel Newman, Khushi Patel, Karissa Pelichet, Ashley Phillips, Kendra Posey, Maleah Proctor, Eleanor Schoel, Alexandra Schuijt, Will Shuck, Devyn Sitterud, Nick Snowden, Payton Strome, McNeil Toomey, Lyvia Trimp, Maddie Twillmann, Ava Vazquetelles, Karlie Weinberg, Brennan Wirt, Natalie York, Emma Zorn
Grade 4: Olivia Andrew, Sophia Atkinson, Layanne Bedwan, Jack Blake, Emma Brimigion, Evelyn Brown, Cameron Carr, Kendall Cheffer, Quincy Cook, Alex D’Andrea, Cali Decker, Lali Dekanoidze, Ryan Delk, Avery Dippert, Carson Fillizola, Cole Fillizola, Lauryn Fraction, Meili Gibson, Morgan Glasgow, Keaton Golbus, Ryan Griffith, Lauren Huesing, Katie Jones, Mackenzie Kuelz, Wesley Larson, Ella Levadnuk, Gregory Lowther, Joseph Lowther, Zack Mandel, Carson Mann, Vanika Mehta, Elizabeth Merrill, Brandon Miller, Jake Moraja, Jordan Reiter, Shannon Ries, Justin Rivera, Tucker Roberson, Kyrstin Rollins, Karen Saa, Josh Sandler, Ben Seaford, Ben Shropshire, Austin Simpkins, Noah Smith, Yana Staroverov, Chase Stearns, Nimalan Subramanian, Tony Velazquez Hernandez, Brandon Villegas, Corinne Williams, Ethan Wittig
Grade 5: Ella Abraham, Riley Alden, Trey Alsbrooks, Zach Beckerman, Alanna Bhargava, Katherine Burns, Caleb Cantrell, Andrew Castellano, Camille Cheffer, Stephanie Chinoporos, Hunter CLemmer, Paige Cuesta, Caleb Czupryna, John D’Amico, Rucheer Dave, Margaret Del-Ciampo, Benjamin Dimezzo, Aiden Dwyer, Austin Edwards, Isaac Edwards, Ashlyn Eudy, Madison Frame, Seth Frazier, Annalise Furr, Ryan Gasparek, Cooper Glasgow, John Thomas Greer, Alexander Griffey, Rachell Guadamud-Torres, Olivia Guckenberger, Zoey Handy, Cole Herring, Liam Hollahan, Tagrt Houghton, Salem Hudson, Ben Juhl, Elijah Knudson, Jared Kradelman, James Lafiteau, William Ledford, Justin Lyons, William Martin, Vincent Massaro, Jackson McClain, Piper Miller, Mackenzie Mode, Tyler Mode, Kimmie Ngo, Ethan Nguyen, Ashley Ohmstede, Stephen Onos, Roberto Ornelas-Saldivar, Eliana Pakledinaz, Anna Pawline, Emma Phillips, Angel Robertson, Ethan Robinette, Lucas Rogers, Israel Roman, Julian Runge, Cody Sailors, Julia Samuels, Zoe Sherman, Morgan Shrader, Aayush Singh, Joshua Skipper, Anna Smith, Jerry Stephens, Luke Theobald, Jake Toomey, Michael Totaro, Fernando Trejo-Hernandez, Owen Van Gundy, Kiana Vazquetelles, Dean Vrettos, Isabella Walker, Tamia Wall, Ricky Weekes, Madelyn Weissert, Reilly Wood
Omissions from First Six Weeks Honor Roll
Michael Laughlin 3rd Grade “A/B”
Matthew Pritchard 4th Grade “A/B”
John Greer 5th Grade “A”