Union County Public Schools Honor Rolls

Jan. 22, 2013 @ 05:19 PM

 Piedmont High

Second Six Weeks

A Honor Roll

Grade 9: Brandon M Ahuna, Greylyn B Baker, Mikaela N Bartell, Jarrett Beaver, Maurice L Belk, Samantha J Boling, Kayla M Brantley, Loran E Canupp, Marcus H Christensen, Dillan M Counts, Alexis D Cureton, Kayla T Dinkins, Griffin Drye, Bailey A Dye, Michael T Elwood, Alexandria L Gilmore, Hannah M Graybill, Hayley M Growcock, Alina A Grubnyak, Cassandra R Grzeszczak, Victoria R Hargett, Bailey A Helms, Aspen B Holeman, Anna G Hottle, Jack A Kiker, Christine Kioroglo, Erin R Kisiel, Erin E Knight, Emily Link, Andrew B Little, Madison Little, Samuel Little, Cathryn R Mccollom, Connor B Mcdonough, Ashley B Mills, Jacob H Mims, Emily E Misenheimer, Serena L Mitchell, Benjamin J Mosley, Nicholas D Peterson, Andrew H Pierson, Jessica A Price, Olivia G Ridenhour, Caroline E Rumley, Lauren E Rushing, Ashlyn Russo, Charles M Simmons, Gabrielle M Slabaugh, Scott J Stegall, Ashley M Stewart, Danielle B Stone, Raven N Sullivan, Cierra Tarlton, Matthew A Thifault, Matthew A Thomas, Timmy Tran, Chad Tyson, Mai L White, Landon W Williams, Michaela L Wilson, Haylee Zuchowski

Grade 10: Destiny L Absher, Kristen H Adcock, Hayden D Baucom, Taylor K Baucom, Aaron L Braswell, Timothy B Bullard, David Burleson, Michael Burleson, Anamarie DeLoreto, Trevor J Desormeau, Nikkita M Elminowski, Katherine Gooch, George Hall, Natalie M Harris, Samantha J Horne, Amanda M Kozarich, Cali M Lincomfelt, Theresa Miorin, Weston L Morgan, Paidamoyo Mushonga, Josephine A Owen, Cierra K Renfroe, Matthew S Rushing, Cameron J Tripp, Elissa L Webb, Chandler Dalton D Williams, Kayla D York

Grade 11: Benjamin L Aranyi, Zachary P Aranyi, Cullen D Belk, Ashton Braswell, Lindsay Clontz, Hannah B Davis, Brooklyn N Eshenbaugh, Matthew A Fisher, Marian N Foster, Shelby Funderburk, Melissa L Garcia, Colton Greene, Sarah E Jirgal, Yanni J Johnson, kelsey Kay, Celia MeCall, Miranda Leazer, Kaleby A Little, Morgan K Lowder, Joseph K Mcconnaughey, Mark W McGuire, Ethan D Pierson, Grayson Pope, Cameron G G Price, Kayla M Russell, Samantha J Savery, David G Shepperd, Corey M Sikes, Daniel M Smith, Emma Sokoloski, Gabrielle P Thifault, Kathryn A Trotter, Elissa B Wall, Alexis R Whetzel

Grade 12: Sawyer A Baucom, Claire B Couch, Catherine T Edwards, William L Garrison, Robert Gooch, Morgan H Harris, Micaela Hayes, Katherine Helms, Ella Hill, Caitlin R Herlihy, Tom Lemberg, Destiny Little, Bradley C Lucore, Cassidy Miles, Tarrah A Polk, Dexter J Pressley, Anna Purser, Elizabeth Reed, Kayla R Rigsbee, Elexis A Schwab, Cassidy J Slabaugh, Allison Smith, Corinna Smith, Dillon L Snyder, Rachel L Weidenhammer, Cyle Werth, Ashley Whitley, Megan E Widener, Matthew L Wilfong, Ashley Wilson

A/B Honor Roll

Grade 9: Thomas D Austin, Robert A Bagley, Trevor A Barnette, Praier L Barnwell, Kendra L Baucom, Samantha L Brasier, Cole Broadway, Robert C Bryant, Trevin S Burleson, Katelyn N Burris, Cameron T Caskey, Kyndal N Caskey, Hailey Cline, Reina L Couick, Michael J Creighton, Lucas T Croasmun, Austin J Dorton, Jared L Dowdle, Julia R Dowless, Caryn T Edwards, Christopher R Erickson, Sol Eure, Kimberly E Flynn, Johnathan W Franklin, Victoria K Gibson, Kirsten W Gilmore, Jordan M Griffin, Hadden R Gsell, Andrew J Guacci, Joel T Haulsee, Taylor N Helms, Betsy C Hinson, Skye T Hinson, Nathan J Honeycutt, Cheyenne R Huntley, Austin Jones, Margaret Kioroglo, Leah B Laney, Madison C Laney, Carly A Lette, Tyler A Lewis, Madalyn E Love, Alexia P Makowski, Kiara S Massey, Olivia McEntee, Romy J McKenzie, Ashlyn B Miles, Brianna N Miller, Rachel I Miller, Alexandra L Milliken, Khriston T Missick, Takara P Morrison, Christopher M Moser, Summer V Nader, Holly Oakley, Osmen A Otero, Allison M Phillips, Daniel T Picca, Kaylin A Preslar, Eddie F Quesinberry, JaTory J Reid, Dalton W Rushing, Dustin A Ryder, David Sanchez, Johanna Sandoval, Kaitlyn M Scott, Allison N Shew, Briana L Simpson, Kendall Teague, Madeline N Terrell, Austin M Thomas, Daniel D Thomas, Dylan B Thomas, Spencer L Thomas, Parker T Tuck, Alexis M Underwood, Benjamin G Walden, Breanna K Weishaupt, Sean Wickham, Tyler L Williams

Grade 10: Stephen A Baker, Marissa E Batson, Clayton Baucom, Zachary M Baucom, Colton M Belk, Jasmine F Bergamini, Victor L Braddom, Zachary M Brower, Benjamin Bullard, Landon R Byrum, Geovanny I Cardoza, Jennifer N Carswell, Alexandria L Collins, Connor M Correll, Justin T Courtney, Dalton J Craig, Alyssa M Davis, Danielle M Del Bene, Vanessa Dimitrov, Jennifer P Dorton, Kelly Dulin, Katherine C Edwards, Evan J Emrich, Kenneth D English, Brittany C Escamilla, Lillian G Finch, Tara L Fincher, Kaitlyn Griffin, Ashley N Gurley, Joshua M Hiott, Leah M Huneycutt, John D Jenkins, Kayla B Kania, Kemp Kiker, Kelsey C Ledford, Hailey S Manus, Keena McLemore, Morgan C Mullis, Chloe L Mundie, Kathryn L Parker, Callie Price, Phillip A Price, Jared B Putnam, Mackenzie T Ray, Tristan W Raynor, Hannah L Rushing, Miguel A Sanchez, Jeremy Sasser, Maddison N Sossamon, Lucas B Stegall, Breanna Taylor, Hannah M Teague, Cortney L Thomas, Madison E Tibbetts, Dulcenely S Vergara, Jamilynn R Vunk, Regan E Waters, Amy N Williams, David S Williams, Whitney Wolk, Gabrielle Yang

Grade 11: Kara R Adcock, Paulino T Allera, Gabriela Benitez, Sarah A Biggers, Cameron A Blackburn, Tyler R Blalock, Cori L Burdette, Lauren N Byrne, Chavely H Chavez, Rebekah L Coppedge, Bryan A Dandrow, Jacob A Davis, McKayla C DeBord, Monica N Deese, Austin Deloreto, Alexander A Dimitrov, Mya C Dixon, Brandon J Dominguez, Shelby E Dorton, Rachel D Drye, Cody T Dupree, Lauren G Flowe, Hernan G Galarza, Jackson A Gamble, William L Groves, Marina A Grubnyak, Raymond L Haigler, Madeline N Haines, Austin M Harding, Hunter E Hildreth, Mariah H Hill, Dakota M Hilton, Joshua N Jenkins, Meghan H Jones, Austin W Joyner, Amy A Lepage, Tiffany B McDaniel, Kaitlyn E Miles, Madison E Miller, Tabitha H Mills, Brandon H Mims, Jo'Rill R Moore, Maddison N Morton, Lauren E Mullis, Kaomi Nagasawa, Rachel M Oxendine, Savannah L Parker, Mary K Payne, Colby Price, Madison L Price, Julia N Ridenhour, Janie T Roseborough, Miranda D Seegars, Jodi H Tarlton, Tori N Wallace, Jessie D Warren, Savannah L Webb, Joshua A Williams, Anna K Wylie

Grade 12: Mairany Angeles, Belinda Arroyo, Colby D Barnette, Joshua D Bartlett, Tyler M Belk, Vincent M Berardelli, Suzanne E Boshers, Joseph S Branigan, Ethan A Briggs, Elizabeth K Brizendine, Dillon S Brys, Hunter S Byrum, Katelyn Callahan, Kenneth A Church, Matthew D Cook, Catherine L Deberry, Alicia H Dobner, Anthony M Dragonetti, Johnathan B Elwood, Adam C Eudy, Kelly D Frey, Brandon M Gentry, Brandi N Gill, Dalton J Graybill, Erik J Greenly, Brianna M Hatley, Alexis Marie M Helms, Olivia I Hill, Brent W Honeycutt, Sydney G Honeycutt, Andrea T Iannarelli, Matthew B Johnson, Whitney N Jones, Cameron R Lewis, Brittany M Long, Rachel A Macemore, Sidney N Manus, Kristina Mcalister, Sarah E McBryde, Andrew McManus, Ashley J Meer, Brady L Meggs, Christian N Moore, Shelby E Mullis, Dillon H Nayaert, Olivia P Neal, Alexis C Olmstead, Mckenzie N Plyler, Hunter T Purser, Ivy A Reina, Rebecca A Ross, Brent L Rushing, Jacob Anthony Simpson, Mason A Simpson, Shelby N Teague, Kristen E Tomberlin, Ashley N Wallace, Sarah E Wylie, Tyler E Younts, Jasmine Zuchowski

 

Parkwood Middle

Second Six Weeks

A Honor Roll

Grade 6: Avery J Arthur, Lydia R Barlowe, Joshua T Batton, Jacob A Bose, Allyson F Brigham, Lauryn Clodfelter, Jacob N Clontz, Emily K Eubanks, Gracie Gilliard, Jadeah A Gouch, Sarah E Harkins, Lauren A Hawkins, Taylor B Hettinger, Madyson R Humphreys, Elizabeth A Johnson, Hana C Jones, Hunter Landers, Dianna G LaTerra, Rebecca J Lathan, Jennifer Le, Zuzu P Lee, Gabriel M Lyons, Martha E Miranda, Sophie Myers, Andrew L Parker, Robert J Rollins, Josie A Studer, Jenna D Sweezy, Peyton E Thomas, Jessica Trujillo-Garcia, James M Upchurch, Abigail J Vinton, Sophia C Williams, Steven H Wines, Sarah Yumet

Grade 7: Nancy E Ayala, Marie S Blasko, Brianna R Catalano, Joshua K DeGennaro, Katelyn A Goff, Allison M Griffin, Jennifer Helms, Yeraldo Hernandez, Madison M Kelley, Amy E Kidder, Samuel A Knittel, Trace C Martin, Savannah H McManus, Courtney L Patrick, Grace L Plyler, Madison T Price, Makenzi A Purser, Jordan L Strickland, Karrington N Wallace, Arlee N Williams

Grade 8: Maurice K Addison, Matthew R Alexander, Jesse L Arledge, Caroline R Blackmon, Carter J Blackmon, Molly S Boda, Justin R Bose, Dakota M Chant, Kaiya B Coffey, Katrina M D'Apice, Turner D Finnerty, Madeline G Harkins, Courtney J Huneycutt, Annah M Jonas, Jennifer R Jordan, Soksamate Kim, Amanda Kotesky, Laura K Lamb, Timothy J Leckrone, Brice C Martin, Emma M Mead, Kayley A Medlin, Heidi R Mueller, Kaylianna B Ritz, Nikko T Sloan, Amelya C Staiano, Alexis N Starnes, Catherine A Starnes, William C Sweezy, Jacob M Thomas, Jason C Toot, Logan A Wyatt, Songia A Wynn

A/B Honor Roll

Grade 6: Bevin G Andrews, Abigail R Ball, Jacob A Barley, Jaleika C Barnes, Christian S Baucom, Delaney M Benito, Kylie Brooks, Hayden S Carnes, Madison K Daley, Carolyn M Daly, Destiny B Deese, Katlin N Dobbins, Makenzi J Ellenburg, Gabriela E Flick, Kobe S Funderburk, Lorann M Griffin, James S Harkey, Isaiah J Harris, Kayley M Hathaway, Madison C Hinson, Tori R Jackson, Rance C Jones, Anthony Kainer, Jalen J King, Addison B Laney, Austin D Laney, Michael Laton, David V Lemus, Paige M Logan, Jaron A Massey, Valeria A Mora, Malayna C Morgan, Cameron P Mullins, Aylissa Napier, Vanna M Nash, Madison A Newton, Demetric J Oakley, Kaitlyn S Page, Christian A Palacio, Kaylin B Parker, Jada L Pierce, Adyson G Plyler, Tyler C Ponsart, Seth N Price, Aubrie F Prueckel, Anthony D Rice, Haylee Ritz, Javon D Robinson, Katelynn Rose, Codie L Sansom, Abigail M Thomas

Grade 7: Cole T Bade, Jake C Barnes, Katherine A Borra, Anthony J Bortny, Bailey Boryczewski, Haley D Brock, Kaylee M Broome, James J Brown, Matthew J Coble, Katherine C Cook, Daniel J Craig, Katie E Crews, Natalie G Dalby, Baylee R Dipietro, Logan C Ellis, Brianna M Evans, Sophia B Fairman, Erin H Griffin, Ryan S Hunt, Erin E Immonen, Emma R Italiano, Raeanne J Jackman, Andrea R Jauch, Christopher L Jeffcoat, Sidney L Jones, Nicole C Karman, Evie L Laney, Kaitlyn R Laney, Kelsey Lawing, Owen S Love, Hannah K Ludlow, Bryson J Miller, Peter H Newton, Caitlyn R Plyler, Bayleigh A Poulsen, Noah P Prueckel, Emmanuel V Ramirez, Darian D Rhodes, Caroline G Ruth, Theodore M Shishkovskiy, Katherine V Steele, Jaimee B Stegall, Russell J Tanner, Brook A Taylor, Harlie C Taylor, Jordan R Woodward

Grade 8: Brittany N Baucom, Carmen P Bedrosian, Taylor M Belk, Riley M Benito, Eric S Bevelhymer, Cameron M Black, Rayanna K Black, Anna C Boda, Andrew C Brantley, Taylor E Clark, Elizabeth D Cruey, Emily H Cur, Reese K Daley, Josiah D Davis, Faith L Deaton, Avery M Deese, Alexis K Elko, Morgan R Hathcock, Jordan K Hoskins, Adrian Q Johnson, Isabella G Kampen, Nathan J Karman, Abigail M Knieper, Noah L Kujawski, William Lathan, James W Lewis, Caleb M Loftis, Morgan A McFarlane, Breanna D Morency, Baylee N Morton, Sydney A Murphy, William M Nance, Preston K Parker, Brittany Plyler, Hunter E Pressley, Justin T Radulovich, Mary Warren A Rogers, Darien L Ruth, Daniel R Ryan, Joseph C Schneider, Erin E Smith, Bethany M Snodgrass, Elizabeth R Summerford, Halee L Thompson, Selena Villarreal, Jeremy T Wade