Union County Public Schools Honor Rolls — April 7

Apr. 06, 2013 @ 12:40 PM

Porter Ridge Middle

Fourth Six Weeks

A Honor Roll

Grade 6: Mariam H Ali, Dominick W Battaglia, Isabella C Behee, Zayda E Burts, Carter E Cardona, Anna M Cassidy, Josephine Cicchella, Sydney E Clark, Jaylen T Coleman, Nicole G Conti, Mackenzie Courtney, Krista A Curley, Dean M Cushing, Harrison G Diggs, Savanna Duda, Breeanna B Eldridge, Joshua M Ezaz, Alison R Fitzgerald, Ryan L Fowler, Reagan E Gunter, Alanis Herbst, Brooke M Herrin, Lauren P Hiley, JoiAn M Holmes, Sarah L Huval, Douglas T Huynh, Abigail M Johnson, Miriam J Jurca, Carson H Kane, Trevor H Kupniwski, Megan M Landrum, Sarah C Lanier, Rebecca E Leaper, Madison A Martin, Jacob E Matson, McKayla D Matthews, Rebecca A May, Payton N Mills, Zachary C Morris, Jacob P Myers, Anastasiya Nikitina, Marcus C Olarte, Ibrahim F Shakhtour, Emily G Snelson, Elizabeth A Spence, Madison B Summers, Benyam R Tesfai, Peter T Tran, Caroline Tull, Kimberly A Vandyke, Katherine E Verrill, Isabella M Walle, Hannah G Wathen, Jordan D Wiskow
Grade 7: John Allocco, Genna L Anderson, Lily M Balcerek, Landon R Barbee, Haley E Beard, Hailey N Blanchard, Melissa D Borbolla, Rebecca L Brantley, Austin D Broadway, Kathy T Bui, Emma E Campagna, Aara L Chrabaszewski, Elizabeth M Covert, Noelle B Davis, Luke C Dillard, Morgan J Dooley, Emily R Eget, Payton Farley, Maggie Feller, Casey I Gatrell, Jordan A Hammack, Madison G Heartley, Magdalene A Horne, Jacob E Horstkamp, Marisa D Howell, Taylor E Hunt, Seo H Kang, Austin T Kiser, Nina M Kouchi, Jacob T Leath, Jodie E Londono, Kiara N Long, Illiana B Maloney, Kirsten A Mccarthy, Deonthe' McDaniel, Glorious C Mcintosh, Kaycie R Miller, Brisa E Miramontes, Oscar J Moreno Lizarazo, Eugenia Morris, Eleanor M Nanney, Jenna E Oldja, Litzy A Olivan, Je-Young Park, Emma L Parson, Dylan W Perkins, Kayla A Prince, Megan R Randall, Austin M Reeder, Krista Romaine, Marguerite E Ross, Cameron M Samek, Andrew H Staples, Hailey E Stroud, Nathan A Travis, Valerie VanDerveer, Jessie H Wall, Brett M Warner, Caleb M Watson, Parker C Watts, Jackson H Wheatley, Sydney Wiedbrauk, Travon

Grade 8: Keith C Appling, Madeline E Behee, McKenna N Carpenter, Ashley N Chorney, Mitchell H Cope, Gabrielle L Cormier, Mia N Cushing, Haley A Edwards, Joseph M Ezaz, Alexander Forsyth, Gabrielle N Frisby, Madison L Gotro, Kelsie E Greene, Hannah Hagler, Brennan Halkidis, Madison K Hoinkes-Hawkins, Noah Howell, Katherine E Kollegger, Matthew D Kraft, Amanda Le, Amy Le, Emily Ledermann, Natalie L Leger, Angela Martin, Kiara L Moscrip, Aleah G Olson, Kushal D Patel, Elise Payne, William K Reed, Samantha M Rodriguez, Mallory S Rogienski, Natalia N Romero, Austin R Schwartz, Madeline A Seehafer, Sarah G Spearman, John J Spence, Anna H Thompson, Zoe D Vause, Alisa S Wall, Trevor S Weimer, Joshua D Weirich, Melanie R Werth, Brooke N Werts, Sarah Wienecke


A/B Honor Roll
Grade 6: Maxwell T Adelman, Samuel P Beeman, Lauren E Berhalter, Alexandra Berland, Brandon M Bird, Matthew C Blackwood, Kaitlyn H Boik, Zaria M Bop, George H Boyadjian, Samuel Branch, Brandon R Braswell, Bailey Broussard, Caitlyn E Brown, Josilan T Brown, Madisan T Brown, Shaniya N Brown, Carter T Burchard, Joelson R Callender, Juliana M Chopelas, Dominic Ciccone, Madison H Clark, Kyrstan J Conrad, Lindsey L Cormier, Audrey M Cox, Douglas D Daniels, Michael C Darby, Haley E Davison, Andrew S Dickson, Abigail G Edmonds, BreeLee K Elliotte, Mathew W Epp, Lily C Farris, Michael T Fehl, Quinton J Flowe, Rachel E Floyd, Autumn Frank, Cameron L Gast, Jared M Gilman, Elizabeth A Golobish, Colin S Green, Giovani M Grello, Cameron R HageLauer, Robert C Hagler, Jordyn M Harb, Emmanuel R Harris, Amya M Helms, Garrett C Helms, Gabriel P Hoff, Logan Howard, Cody A Howell, Nikki D Huburn, Austin G Hunter, Joseph W Jarrin, Vanessa J Jenkins, Hannah Jeong, Evan R Johnson, Logan B Johnson, Dylan Jordan, Nadia K Karzouz, Jacqueline R Kasler, Ashley L Kollegger, Andrew H Koster, Peyton M Kuhn, Colby A Lamm, Sierra L Langston, Brandon J Le, Emily G Lederer, Jessica A Libman, Carlos A Lozada Burgos, Alexander T Mack, Mayra A Martinez, Caidan M McKinnie, Kevese C Michael, Drew C Mincey, Viviana M Montoya, Raiza Morales, Maria C Moreno Lizarazo, Henry T Morgan, Can V Ngo, Avery E Oxendine, Kendall R Panos, Jay E Parrish, Jake J Pearlman, Mary G Phillips, Caitlyn A Piascik, Elijah L Pittman, David Plugovoy, Jourdan A Rayborn, Emily E Rittberger, Diego A Rivera, Jared L Roach, Luke D Robinson, Lauren E Rogers, Ivan Salinas, Tanner C Savoie, Morgan E Schwartz, Valeriya A Shevchenko, Stephanie K Shue, Jackson Simpson, Cory A Solar, Tangerae S Stephens Shah, Eleanor Stover, Sara Thomas, Michael H Van Horne, Madison E Varieur, Lauren E Viebrock, Karis L Wallace, Matthew Walters, Devin M Wasylak, Elias S Weiland, Nicholas R Wernli, Avery M West, Jared J Wheatley, Shomari L White, Casey D Whitener, Christopher L Williams, Hailey D Yero
Grade 7: Emely R Arias, Katlyn G Barr, Garrison L Batchelor, Alec Berland, Ivey A Black, Kaylan A Bond, Jonathan N Boyer, Isabella R Brantly, Brayden D Brown, Brody L Buckman, Carli J Carpenter, Morgan N Carter, Victoria Casiano-Cantoran, Brian CIcchella, Chandler P Cohn, Peter D Cooper, Nicolle D Costa, Isabel G D'Alo, Kaylee M Dellinger, Trevor P Dill, Dakota K Douglas, Sloan S Ducey, Darin J Dziergas, Kathryn D Edwards, Madeline Esquivel, Ronan C Evans, Danny Fesmire, Bryan Fiesco, Hayley L Flowe, Alyssa N Floyd, Katherine Fumo, Kathleen M Geisinger, AnnaMarie Gentry, Paul C Gough, Braden J Graham, Kathleen J Hall, Bryson K Hightower, Connor M Hollenbeck, Kristina Honcharova, Brooke E Hudson, Trevor C Hudson, Hailey M Irizarry, Logan G Jackson, Samuel A Jackson, Aleeah C Johnson, Lauryn E Johnson, Sofia Karapatakis, Katlyn A Koski, William S Kupniwski, Cassidy S Lakes, Brian G Leon Cajas, Samantha N Lewis, Ashley Leyva, Scott M Loken, Lauren Long, Isabella G Lucarelli, Kyle S McCarthy, Amelia J Mcteague, Brittany L Milligan, Julian S Monell, Katelyn E Morelock, Kendall L Palamountain, Gretchen Parliman, Jeremy Z Pasley, Kimberly Patino, Noah J Powley, Evan A Pressley, Liam M Raine, Gregory S Reeder, Heidi M Renteria Kessler, Michael A Rinaldi, Geoffrey C Ruddlesden, Christian G Sadler, Jousif A Salameh, Falena Salcedo, Caitlyn M Schaefer, Luke M Seaman, Aniyah C Sellers, Jenna Shelley, Kaylin M Sliney, David A Sloan, Brandon M Smith, Makayla Spencer, Hannah E Stoltz, Emilee D Strohl, Madison N Tamms, Evan M Taylor, Gage T Thomas, Madison E Toft, Richard Tran, Alexander H Trofinoff, Abilene H Tufano, Sarah E Turner, Anthony B Vagnone, Brandon Ward, Brock M Ward, Brianna Warren, Aubrey Warrington, James White, Carter R Wickey, Emeilia O Woodson, James C Wright, Mason Young
Grade 8: Mohammad B Abdoh, Hannah R Adelman, Zachary J Allen, Timothy J Anderson, Shelby R Arroyo, Cameron L Aycoth, Christopher M Belk, Jerran Caldwell, Nicholas Chiaravalloti, Abigail Chopelas, Abigail H Corley, Mikayla Coward, Krista D Craig, Josiah P Critchett, Grace L Crowder, Imarri N Cunningham, Briana F Curtin, Taylor Davis, Tate Dill, Tyla M Dolezel, Hailey Dumais, Taylor R Elslager, Yara Elzayat, Jordan A Eng, Fany Y Flores Mendez, Olivia H Funderburk, Nicole Garcia, Landon B Gault, Madison   Gechter, Samantha Gerull, Amber J Grant, Mackenzie J Griffin, Brian E Halliburton, Brianna E Halliburton, Joshua Harb, Logan C Harris, Brandon Hawkins, Lauren N Herrin, Victoria A Hilse, Christina M Hinsley, Madison N Hinsley, Caleb R Holder, Logan D Homesley, Jordan N Hunt, Tyler Huntley, Rachel Johnson, Gabrielle E Jones, Hannah H Joye, Sedrick C Joyner, Daniel R Kasaev, Katherine C Kent, Allison G Kepler, Mary C Kimman, Oxana N Kirillov, Audrey A Lammers, Isaac Lee, Morgan T Lowe, Kaleigh Lucas, Jeremy A Mace, Shane N McAuliffe, Hayley M Mcneill, Trent M Merrell, Madison Millsaps, Jordan E Moore, Damian Morales, Samuel J Morrison, Branden S Nguyen, Ashley R Nieczyporuk, Rommel Olarte, Amanda L Padilla, Andrew M Pappas, Anna Pham, Benjamin T Plyler, William B Plyler, Samuel A Pressley, Sabrina B Preston, Jarrett C Price, Kaylee A Price, Grace L Privette, Daisy L Quach, Samantha M Rankin, Joshua C Reger, Karl-Heinz Reichert, Natalie Samsel, Justin M Seybuck, Sara A Shepherd, Jeremy J Shue, Samantha M Smith, Matthew R Soriano, Nicole M Starrs, Taylor Stedem, Lena C Tardy, Noah C Taylor, Samantha Thomas, Angie V Torres, Jared J Vandervoort, Ashlynne M Varieur, Nicole C Viebrock, Hannah N Webb, Kailey A Webb, Zackary R Weilage, Brianna N Wheelock, Brandon E Widener, Sydney B Widenhouse, Sarah E Williams, Courtney M Wilson, Taylor C Wyatt

 

Parkwood Middle

Fourth Six Weeks

A Honor Roll
Grade 6:
Bevin G Andrews, Lydia R Barlowe, Christian S Baucom, Jacob A Bose, Lauryn Clodfelter, Jacob N Clontz, Emily K Eubanks, Sarah E Harkins, Lauren A Hawkins, Taylor B Hettinger, Madyson R Humphreys, Elizabeth A Johnson, Hana C Jones, Gabriel M Lyons, Martha E Miranda, Sophie Myers, Kaitlyn S Page, Robert J Rollins, Jenna D Sweezy, Peyton E Thomas, Sarah Yumet
Grade 7: Marie S Blasko, Katherine A Borra, Bailey Boryczewski, Brianna R Catalano, Matthew J Coble, Daniel J Craig, Logan C Ellis, Katelyn A Goff, Allison M Griffin, Jennifer Helms, Yeraldo Hernandez, Christopher L Jeffcoat, Madison M Kelley, Amy E Kidder, Kelsey Lawing, Trace C Martin, Savannah H McManus, Peter H Newton, Courtney L Patrick, Grace L Plyler, Madison T Price, Jaimee B Stegall, Karrington N Wallace
Grade 8: Maurice K Addison, Matthew R Alexander, Taylor M Belk, Eric S Bevelhymer, Casey D Bigham, Carter J Blackmon, Molly S Boda, Dakota M Chant, Elizabeth D Cruey, Reese K Daley, Jennifer R Jordan, Soksamate Kim, Timothy J Leckrone, Brice C Martin, Emma M Mead, Heidi R Mueller, William M Nance, Kaylianna B Ritz, Nikko T Sloan, Amelya C Staiano, Alexis N Starnes, Catherine A Starnes, Jacob M Thomas, Jason C Toot, Logan A Wyatt

A/B Honor Roll
Grade 6:
Hayley J Alonso, Avery J Arthur, Abigail R Ball, Jacob A Barley, Jaleika C Barnes, Joshua T Batton, Delaney M Benito, Allyson F Brigham, Kylie Brooks, Stephen R Brown, Hayden S Carnes, Roberto Castaneda, Cassie L Chandler, Austin C Clary, Madison K Daley, Carolyn M Daly, Destiny B Deese, Katlin N Dobbins, Cameron B East, Gabriela E Flick, Gracie Gilliard, Lorann M Griffin, James S Harkey, Owen L Harley, Isaiah J Harris, Danielle R Hartsell, Kayley M Hathaway, Madison C Hinson, Taryn N Hodgson, Sakinah N Jaaber, Tori R Jackson, Alexandria Keziah, Jalen J King, Racheal L Knieper, Hunter Landers, Dianna G LaTerra, Rebecca J Lathan, Michael Laton, Jennifer Le, Zuzu P Lee, Paige M Logan, Jaron A Massey, Chandler L McClendon, Andrea N McManus, Ruth R Moran, Shakayla S Morrow, Madison A Newton, Christian A Palacio, Christian Palin, Andrew L Parker, Kaylin B Parker, Hailey L Perez, Shea L Peterson, Jada L Pierce, Adyson G Plyler, Bri V Price, Anthony D Rice, Haylee Ritz, Javon D Robinson, Katelynn Rose, Codie L Sansom, Josie A Studer, Abigail M Thomas, Jessica Trujillo-Garcia, James M Upchurch, Sophia C Williams, Steven H Wines, Sarah L Zechiel
Grade 7: Aaron D Aycoth, Cole T Bade, Bennett Batten, Anthony J Bortny, Haley D Brock, Kaylee M Broome, Christopher M Cavacos, Travis L Connell, Conner J Dobbins, Sophia B Fairman, Lawrence D Felts, Hannah L Flanagan, Trevor D Funderburk, Erin H Griffin, Charles J Harley, Erin E Immonen, Emma R Italiano, Raeanne J Jackman, Andrea R Jauch, Sidney L Jones, Samuel A Knittel, Hannah K Ludlow, Dalton S Mangum, Jeffrey A Morris, Samantha M Mussatti, Bayleigh A Poulsen, Noah P Prueckel, Darian D Rhodes, Caroline G Ruth, Jared J Shepard, Theodore M Shishkovskiy, Jacob C Stapivic, Katherine V Steele, Jordan L Strickland, Jasmine S Sustar, Russell J Tanner, Harlie C Taylor, Tony E Thompson, Jacob D Whitley
Grade 8: Philip D Abernathy, Jesse L Arledge, Rayanna K Black, Caroline R Blackmon, Anna C Boda, Justin R Bose, Kaiya B Coffey, Emily H Cur, Katrina M D'Apice, Josiah D Davis, Faith L Deaton, Avery M Deese, Alexis K Elko, Braden R Farley, Turner D Finnerty, Kevin D Frith, Madeline G Harkins, Morgan R Hathcock, Joshua D Helms, Adrian Q Johnson, Annah M Jonas, Isabella G Kampen, Nathan J Karman, Abigail M Knieper, James W Lewis, Kayley A Medlin, Sydney A Murphy, Justin T Radulovich, Jackson R Rorie, Darien L Ruth, Daniel R Ryan, Joseph C Schneider, Bethany M Snodgrass, Michael B Starnes, William C Sweezy, Halee L Thompson, Sarena A Vanderhoff, Selena Villarreal, Breanna A Watson, Grant P White, Olivia C Williams, Songia A Wynn

 

Cuthbertson Middle School

A Honor Roll

Fourth Six Weeks

Grade 6: Albert Magdalina, Alcorn Michael,  Attieh Ellie, Austen Brooke, Austin Lily, Banker Madelyn, Barone Skylar,  Bockenstedt Olivia,  Bost Cam’ryn, Burnett Jacquelyn, Cachine Alexander, Chard Megan, Cheney Savannah, Chiarenzelli Bradley,  Chu Olivia, Clark Cameron,  Como Kimberly, Cowden Adam,  Creswell Deanna,  D”Allaird Matthew,  Dabnis Daniel, DeRonne Elizabeth, Dolce Sara,     Draper Kyle, Ereifej Thomas,  Focht Katrina,  Franks Wesley, Galbraith Adam, Geist Caitlin, Githmark William, Gray Keely, Green Catherine,  Gwydir  Hannah,  Hayes Emma, Hayes Kailyn, Hearn Kyle, Hearne Dakota, Hoang Jennifer,   Hubatka Riley, Jarvis Spencer, Jizi Bliss, Joyner Grace, Karpinski Courtney,  Kostecki Sean,  Kovacs Conner, LaPenna Julia, Maldonado Christopher,  Mallozzi Isabella, Margulies Vincent, Matthews Hannah, May Katherine, Patterson Sarah,  Pierson Anders, Reynolds Benjamin,  Royse Ryan , Ruebusch Molly, Schaefer Jaxon, Sedotto Jessica, Sengusch Brynne,  Sepe Joshua, Smith Lauren, Smith Rebecca,  Snyder Ryan,  Sroczynski Brendan, Thigpen Yasmine,  Thompson Hunter, Urquhart Chad,  Walker Davis, Walker Max,  White Ian, Williams Camryn, Wu Alice,  Zimmerman Aaron

Grade 7: Austin Mikaela, Bennett Caroline, Bound Mccayne, Brockman Charlea,  Ding Cathy, Flynn Trae,  Gage Alyssa, Gladden Isabella, Gordon David, Gundlach Karl, Hobbs Natalie, Jarical Nicole,  Kostak Alana, Maniscalco Joseph, McGee Connor, Milford Joshua,  Murray Paige, Nash Lauryn, Nash Mariel, Patrick Ashley, Robins Skylar, Valentine Amanda, Walsh Holly, Whitecar George

Grade 8: Blewett Gianna,  Brown Frances, Butler Madison, Carman Hunter, Chatelain Matthew,  Cotton Cody, DellaCroce Thomas, Famolari, Kayla, Garagusi Isabella, Green Mary,  Guzman Natalie, Hobensack Ashley,  Holzman Rachael, Hurlbut Andrew, Kwiatkowski Anna, Longhi Daniella,  Lucas Marley, Lunski Kara, Manalis Nicole, Margies Haley, Mays Morgan, McCloskey Amanda, McKnight Samaria, Moy Ethan, Mullarkey Kayla, Mulready Joshua,  Olson Brittany, Pascale Brooke, Roberts Kaitlyn, Rondeau Emma, Roth Emily,  Schmidhausler Ainsley,  Surro Georgia, Swanzy Keaton, Trentham Emily, Wiggs Kathryn, Willemin Courtney, Wortham Athena

A/B Honor Roll

 

Grade 6: Abrunza Willow, Allison Morgan, Austin Sarah, Bair Emma, Bartgis Andrew, Bell Destiny, Bennett Kathryn, Black Sara-Ashlyn, Blewett Jay, Boakye Joshua,  Bonner Kayleigh,  Boskovich Jessica, Bowman Madison, Brock Palmer, Brosious Lauren, Brown Carson, Brown Sydney, Carrazzone Colleen,  Champion Brianna,  Chiarenzelli Nicholas, Clark Skyler,  Cook Miranda, Craig Janelle, Dawood Aly, Dickerson Ansley,  Durham Ryleigh, Edmonds Shaina, Ellis Karl, Fanning Kellie, Fiallo Katherine, Fink Logan, Fisher Sarah, Fitzsimmons Riley, Gallegos Maria,  Galuppo Olivia, Gates Mitchell, Godby William, Gomez Brandon, Gommo Cole, Gottlieb Nikki, Graffeo, Alex, Grant Trevor, Green Megan, Greene Maiah, Greene Shamar, Grubich Sarah, Haislip Ehtan,  Hall Evan, Hall Meaghan, Hames Eloise, Harbold Aidan,  Hardway Spencer, Harmon Abby, Higgins Aidan, Hilligoss Spencer, Hoechester Jacob, Holz Reed, Holzman Jeffrey, Hutchison Andrew, Huthert Cameron, Kaskon Amanda, Kelly Griffin,  Kirk John, Lang Haley,  Largin Justice, Lavrik Melissa, Lewis Kayla, Losier Laurenne,  Maher Erin, Mancco Yaed, McGillivary Owen, McKinney Kaylin,  McPherson William,  Misiak Evan, Mohl Addison,  Mull Ashlyn,  Newlin Nicholas, Norman Sydney, Northup Logan,  Olson Tristan, Oswald Madison, Osygus Kathryn,  Panko Christopher, Parker Mylan,  Parrish Tucker, Pascale Sydney, Paulson Tanner, Perna Troy, Petrizzo Victor, Plack Aislinn,  Poole Christopher, Raath Sophie, Recher William, Reed Drayton,Reid Collin, Reynolds Sarah, Roberts Shelby, Roley Jason, Romero Elia, Ross Anna,  Ross Hunter, Sadej Thomas,  Seering Haley, Seery Brendon, Sewanyana Stephanie,  Shanahan Liam,  Sharpe Brianna,Shields Matthew, Sinclair Sydney, Smith Andre,  Smith Ryan, Soler Alexander, Stamper Kyle, Starnes Matthew, Strack Sarah,  Taylor Jessica, Tian Matthew, Tierney Dylan, Turi Logan, Turner Carson, Upchurch Gavin, Urquhart Avery, Varghese Gina, Veerman Ryan, Viar Kaitlyn, Walker Kathryn, Walker Kerian, Wall Collin, Walsh Jack,  Weinberg Lindsay,  Wellman Jasmine, Wild Jack,  Williams Jesse, Wilson Cameron,  Wilton Jack, Wohlford  McKayla, Young Kayla, Zenoski Emily, Zidanic Eric

Grade 7: Abuaita Hannah, Adamczak Claire, Aquilone Hailey, Aufderheide Nate, Baker Emily, Baker Reiley, Balaniz Nole, Barbera Samuel, Barnes Mary, Barlett Kendra, Bates Heather,  Bayer Duncan, Bianco Ryan, Bijou Amya,  Bishop William, Blocker Joshua, Boakye Mona, Boudreau Troy, Bristle Anna, Bryan Christina, Buckingham Kortney, Bunn Mattias, Busby Zackery, Buteau Dominique,  Chavez Daniel, Cheney Dustin, Chretien Julien, Cole Sophia, Connor Ashley,  Couzzi Shelby, Cox Caroline, Crane Ian, Curtis Riley, Damiano Dina,  Daniel Rylie, Davis Jack, Day Davis, Delp Rebecca, Denny Jackson, Dietzman Andrew, Dixon Ameila, Dortilus Allison, Duarte Andrew, Feeley Payton, Fellmeth Rylee, Floyd Haley, Foray Nicholas, Frederick Maxwell, Frost Kaitlyn, Fussy Adam, Garagusi Cristina, Garshnick Abigail, Gerst Kaitlin,  Gibson Nicole,  Giroux Amanda, Glas Sarah, Glover Mckenzie, Goin Victoria, Graffeo Ryan,  Gulotta Reagan, Happel Abigail, Hazlett  Anna, Hedrick Aubrey, Hegele Brandon,  Helfrich Alexis, Helms Kaitlyn, Henry Sasha, Hicks Deanna, Hrenyo Makayla, Jennings Jayden, Jones Clark, Juarez Daniel, King Alexis, Kiss Andrew, Kleinfelder Jessica, Koerner Dawson, Latour Jillian, Latour Sarah, Lemke Allison, Lepke Adam,Levesque Alyssa, Levister Alexis, Lewis Auston, Lynip Amanda,  Maas Jack, Mahoney Madelyn, Mancato Jessica, Martin Olivia, Mays Carolyn, Mazzola Jared, McGrouther Ian, McNulty Brian, Montesclaros Uri, Morgan  Avery, Murphy Isabel, Nguyen Kathy, Nicholas Theresa, Osorio Justin,  Owings Katherine, Owsley Jacob, Pardee Catherine, Parrella Kathryn, Patel Nicholas, Pattison Jacob, Paulson Grace, Peppler Kinsey, Perrette Nicolette, Philipovich Nathan,Pirozzi Sarah,  Privitte Jaedah, Rikard Christopher, Riney Brendan, Ringelberg Allison, Roach Ryan, Robinson Arianna, Rosen Payden, Rudko Daniella, Ryan Connor, Sereno Matthew, Simonelli Arianna, Smith Joshua,  Sodano Matthew, Sperry Charlotte, Spinner  Samantha, Staples Julia, Stone Ciara, Sturdivant, Kayla,Surro Cameron, Thomas Kendal, Thompson Amber, Tinch Adam, Tisdell Margaret, Tiseo Nicole, Tsintzos Noelle, Vaccaro Meghan, Vela Cade, Velasco Lorenzo, Vilchez Ylde, Vinicombe Dylan, Wandzilak Drew, Weller Madison, Wheeler Jacob, Whelan Kyle,  Wiley Seth,Wiley Skyler, Wood Hannah, Wright Kaleigh

Grade 8: Abouchacra Jason, Acker Danielle, Adam Brandon, Anderson Isabel,  Belfi John Christian, Bell Kyra, Benitez Lesile, Blackwood Autumn, Breidt Brianna,  Brock Emma, Brockman Quinlan, Bulone Joseph,  Burroughs Kylie,  Carrazzone Kelly, Carroll Nicole, Cauthen James,  Chatelain Emily, Cho Esther, Clark Madison, Clark Meagan, Clay Alexandra, Cook Valerie, Coomber Danielle, Culp Gregory, Cunningham  Brooke, Cunningham Heather, Cureton Joshua, Curry Meghan,  DeDora Jamie, Detig Cameron, DiCarlo Miller, Doe Selasi, Donovan Brandon, Drain Adam, Duty Aimee, Eanes Zachary, Everhart Sarah, Fariss Benjamin,  Garity Madison, Geiger Joshua, Goebel Brianne, Goldstein Jonathan, Graham Keegan,  Grovanz Christopher, Haislip Skylar, Hall Joseph, Hanson Justice, Happel Justine, Harmon Chase, Haslam Samantha, Hazlett Caroline, Hendel Alexander, Higgins Connor,  Hintze Zachary,  Hoffman Claire, Houston Zachary, Hutchison Julia, Johnson Abigail, Johnson Ryan, Jordan Noah, Jordan Sydney, Karklin Jacob, Kennedy Ian, Kincaid Jacqueline,  LaMountain Jacob, LaRossa Samantha, Levan Zachary, Maher Caroline, Malloy Logan, Mandalke Samantha, McGregor Kelly,  Mennitt Samnuel, Mettler Joseph, Miller Blake, Miller Olivia, Million Alexis,  Moll Sarah, Moore Joshua, Morrison Brian, Morzinski Lydia, Mullan Brianne, Mullan Morgan, Muttillo John,  Nguyen Minh Thi, Norris Matthew, Nottingham Emily, Nuccio Callen, Ohs Macklin, Organ Hannah, Osterberg Eric, Owsley Katelyn, Petty Jessica, Pierce Savannah, Pounds Jessica, Raimondo Leah, Rastia Brady, Reardon Julia,  Reimer Grayson, Reynolds Alexander, Rhinehart Jacob, Richards Deanna, Ritter Analise, Rivers Lauryn, Rogers Alexis,  Roley Isabel, Ruggiero Ashley, Ruhland Joseph, Salicco Joseph,  Schepel Austin, Schepel Brenton, Schwendig Christina,  Seaman Mikayla, Sedotto Nicholas, Shuttleworth Sarah, Skelton Gabrielle, Smith Benjamin, Smith Colson, Smith Patrick, Solares Yasmin,  Spelane Ali, Stamper Casey, Stark Brian,  Strader Reilly, Suchonic Emily, Szczepkowsi James, Thompson Ariel,  Thoms Kaitlyn, Turner Theodore, Turpin John, Verrone Mya, Walker Courtney, Waters Dylan, Wilhelm Jonathan, Wilson Alexis, Worth Brenna, Young Brianna, Zimmerman Jared, Zupcic Olivia